Buradasınız: > Fragmanlar > Korku Hikayeleri Full izle
Korku Hikayeleri Full izle
Oyun Oyna
 
Korku Hikayeleri Full izle
574 kez İzlendi.
 
(0%) (0%) (0%) (0%)
Oylanmamış

Korku Hikayeleri Full izle Filmi yılında tarafından çekildi. yapımı filmin Senaristliğini senaristliğini yapmıştır. Türü yk Fragmanlar olan filmin oyuncuları , , gibi ünlü isimlerdir. Filmin imdb puanı /10 izlenme sayısı ise 574'dir.

Filmin Konusu: Genç bir kadın bir psikopat tarafından kaçırılmıştır. Ölümle burun buruna gelen kadın adamdan kurtulmanın her şeyden önce hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya çalışmaktadır, ve bu psikopatla birlikte hayatının oyununu oynamaya başlar. Hayatta kalmasının tek yolu ona korkulu hikayeler anlatmaktadır. Böylece filmin çerçeve hikayesi çizilir. kadının anlattığı 4 ayrı hikayelerin ilkindeyse küçük bir kız ve erkek kardeşi konu alınırken, ikinci hikaye de ise 30 bin feet yükseklikteki bir uçakta bir seri katilin estirdiği terör görselleştiriliyor. Üçüncü hikayede iki kız kardeşin gizli sırları anlatılırken, son öyküdeyse bir ambulanstaki beş kişi ölümcül virüsten korunmaya çalışıyor...
4 farklı yönetmenin 10 farklı başrol oyuncusuyla çalıştığı film Güney Kore'nin sarsıcı yapımlarından biri olarak da gösteriliyor.

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

Yorum yapın